Header Ads

 Борис Болотов

Стрибок тарифів в Україні: легендарний АТОшник вказав на недолік

Голова Департаменту патрульної поліції, легендарний "кіборг" Євген Жуков вважає, що підвищуючи тарифи на комунальні послуги, влада також повинна підвищувати зарплати, щоб всі були в змозі платити за новими розцінками.
Таку думку кіборг висловив в інтерв'ю «Апострофу».


Коментуючи підвищення тарифів, Жуков сказав, що незважаючи ні на що, платити за новими цінами мають все, щоб не було відключень ні електроенергії, ні газу. «Але я все-таки сподіваюся, що у нас розумні керівники, і, якщо вони роблять один крок, то повинні робити й другий крок - підняття зарплат", - уточнив АТОшник.
Він також зазначив, що як у начальника Департаменту патрульної поліції, у нього зарплата 27 тисяч гривень, йому буде вистачати оплачувати нові тарифи. 
"Але, припустимо, у моєї бабусі пенсія 1300 гривень - як вона буде платити за цими тарифами? Треба ж враховувати, що у людей різні зарплати",- продовжив Жуків 
На його думку, найскладніше платити за новими тарифами буде бюджетникам, у яких маленькі зарплати і пенсіонерам, які отримують невеликі пенсії. «Найгірше пенсіонерам, які відпрацювали все життя на державу, і тепер у них грошей не вистачає елементарно на їжу і одяг, бо треба заплатити за світло, за газ, за воду",- підкреслив поліцейський.

Докладніше читайте в інтерв'ю Євгенія Жукова «Апострофу», в якому він розповів про труднощі роботи поліцейським.

Юлия Забелина
На платформі Blogger.