Header Ads

 Борис Болотов

Кремлівський щур стає небезпечним: У МЗС України пояснили, чому Захід боїться загнати Путіна в кут


Захід боїться заганяти президента Росії Володимира Путіна у кут через наявність у Москви ядерної зброї. Про це заявила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.
"Вони дуже бояться того, що Путін, будучи загнаний у кут, може скористатися чимось, чим вони ніколи б не скористалися", – сказала Зеркаль. За її словами, відключення SWIFT, як санкція проти Росії, поки не розглядається.
"Ще у 2014 році, коли ми виходили на останню хвилю санкцій, ми обговорювали з європейськими партнерами цю можливість і залишили її як крайній засіб тиску. Але виключити, що можливість існує, ми зараз, принаймні, не можемо.
Звичайно, що це може бути, як крок у зв’язку з якимись дуже несподіваними подіями, але ми сподіваємося, що таких заходів не треба буде вживати", – заявила Зеркаль.
Вона визнала, що влітку цього року українські дипломати були не впевнені у збереженні санкцій проти Росії. Зараз же, на думку Зеркаль, Володимир Путін своїми діями у Сирії дає додаткові важелі Україні для переговорів з лідерами західних країн про продовження і посилення санкцій проти Росії.
На платформі Blogger.