Header Ads

 Борис Болотов

Мовою ультиматумів: Керівник Закарпаття припустив, що регіон може і не бути в складі України


Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс під час інтерв'ю заявив, що Кабміну потрібно більше приділяти уваги Закарпатській області, якщо він хоче бачити її у складі України. Про це він сказав під час інтерв'ю, текст якого опубліковано на сайті Закарпатської облради, передають Патріоти Україн.
Говорячи про дороги, Рівіс обурився, що сусідній Львівській області виділяється більше коштів з бюджету.
Він розповів, що Закарпатська облрада зверталась до Міністерства інфраструктури, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і Верховної Ради про те, щоб Закарпаття включили в експеримент, згідно якого кошти з перевиконань надходжень від митниці йшли на розбудову наших доріг.
За словами Рівіса, міністерство відмовило.
"І от сакраментальна фраза заступника міністра: "Якщо ми будемо надавати Вам кошти з понадпланових показників від митниці на розбудову доріг, то бюджет України буде не виконаний". Тобто, на їх думку, Закарпатська облрада і адміністрація недалекі в цьому питанні", - розповів він.
Коли журналіст зазначив, що Закарпаттю потрібно більше представників у Верховній Раді для лобіювання інтересів регіону, Рівіс сказав: "Я розумію це так: якщо уряд хоче бачити Закарпаття у складі України, то вони повинні не забувати, що наш край існує".
Після цього він додав, що Закарпаття має отримувати "кошти на рівні з усіма регіонами України".
На платформі Blogger.