Header Ads

 Борис Болотов

Діти, виховані в дусі патріотизму - це майбутнє України, - нардеп


14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва 120 ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна прийняли урочисту присягу. Про це повідомляє власний кореспондент UAINFO.
Їм ледве виповнилось 14-ть. Стройова форма - подекуди - на розмір чи два - більша. Та від цього - юначої впевненості - не меншає
Традиційно, кожен із вихованців роти - зачитує клятву ліцеїста.
Дехто із ліцеїстів - із династії військових. Присягу приймали перед бувалими військовими. Та ті до юнаків ставляться із неприхованою батьківською любов'ю.
Нині із 120-ти курсантів 32 юнака пройшли поза конкурсом. Це діти тих батьків, які загинули в АТО при виконанні свого військового обов'язку.
Традиції ліцею - вкрай важливі. Аби піднести бойовий дух ще зовсім юних ліцеїстів до вихованців звернувся Руслан Богдан, депутат фракції «Батьківщина»: «Бажаю Вам гарно вчитися, здобувати успіхи у спорті, гідно продовжувати славні традиції ліцею, що носить ім'я видатного сина України і козацького полковника Івана Богуна. Бажаю вам тільки успіхів і перемог. Честь і слава захисникам України!».
За словами Руслана Богдана надзвичайно важливо виховувати дітей у дусі патріотизму. Депутат на урочисту присягу взяв із собою маленького сина і мріє, що коли він підросте, то стане ліцеїстом Київського військового ліцею.
На платформі Blogger.