Header Ads

 Борис Болотов

​Справа йде до розв'язки: Улюбленець кіноглядачів Том Хенкс зробив важливу заяву про Трампа


ВВС цитує звернення Тома Хенкса до американців, в якому зірка Голлівуду піддав критиці політику кандидата в президенти США Дональда Трампа, повідомляють Патріоти України з посиланням на «
Нескучные новости».
«Потрібно поговорити про цього самозакоханого балакуна. Якщо раптом у мене сильно почне боліти зуб і доведеться йти до стоматолога, я ніколи не прийду до людини, яка говорить, що з нього може вийти професійний стоматолог.
Я виберу ту людину, яка лікує зуби не менше тридцяти років, і багато разів стикався з такою проблемою і знає, як її усунути, причому в найдрібніших деталях», заявив відомий актор. Також Хенкс зізнався, що буде голосувати за Хілларі Клінтон і закликав усіх американців зробити, як він. «Клінтон шалено добре підготовлена до президентства, і вона зможе вирішувати проблеми, які одну за одною підкидає США зовнішній світ», вважає Хенкс.
Також, на думку актора, якщо на виборах перемогу здобуде Дональд Трамп, це буде найсумнішим подією для планети Земля. Нагадаємо, що раніше жорсткій критиці Трампа піддав ще один голлівудський актор - Роберт Де Ніро. Він назвав Трампа «свинею і покидьком».
На платформі Blogger.