Header Ads

 Борис Болотов

Маленька перемога над РФ: Син Джемілєва вийшов з тюрми


Син лідера кримських татар Хайсер Джемілєв вийшов з російської в'язниці. Про це повідомляє його адвокат Микола Полозов в Твіттер, передають Патріоти України.
Раніше повідомлялося, що російська влада визнала сина Мустафи Джемілєва Хайсера громадянином України, тому адміністративний нагляд з нього знімуть і відпустять в Україну. Як відомо, Хайсера Джемілєва засудили за те, що в травні 2013 року він застрелив Февзі Едемова з батьківської рушниці у дворі свого будинку в Бахчисараї.
Дніпровський райсуд Києва до анексії Криму Росією засудив його до 3 років і 8 місяців позбавлення волі. Після анексії Криму російські слідчі органи вирішили розслідувати його справу заново. Хайсера вивезли з сімферопольського СІЗО в Краснодарський край.
30 вересня Совєтський районний суд Астрахані відмовив Джемілєву в умовно-достроковому звільненні. Пізніше стало відомо, що Совєтський райсуд Астрахані на "таємному засіданні" встановив адміністративний нагляд на 3 роки на сина Мустафи Джемілєва. Адвокат Полозов висловлював побоювання, що проти його підзахисного в Росії можуть порушити нову кримінальну справу після того, як відпустять на свободу.
На платформі Blogger.