Header Ads

 Борис Болотов

Невідомі із плакатами «Геть «Шахтар» зі Львова» зустріли донецьку команду в аеропорту


Невідомі чоловіки із вигуками «Львів проти сепарів» зустріли «Шахтар» в аеропорту ім. Данила Галицького, коли донецька команда прилетіла 23 листопада на матч Ліги Європи до Львова.
Відео із записом цієї акції викликав на каналі Youtube користувач з іменем Pavlo Pylypenko.
Пише zaxid.net
«Те, що команда спонсора сєпарів спокійно грає у Львові - плювок не тільки на нас, друзі, а й на могили тисяч убитих героїв АТО! Будем і далі робити вигляд, що ніц не відбувається, чи піднімемось нарешті з колін?!», - написав під опублікованим відео автор.
Чоловіки, більшість яких закрила обличчя масками, прийшли з плакатами «Геть «Шахтар» зі Львова», а також «Львів - місто левів, а не ватних кротів». Деякі учасники акції запалили фаєри, а скандування гасел відбувалось у момент, коли команда виходила з аеропорту і сідала в автобус.
Нагадаємо, що з початком воєнних дій на Донбасі «Шахтар» грає деякі матчі чемпіонату України на «Арені Львів», а також проводить усі єврокубкові поєдинки у Львові. Живе і тренується команда у Києві.
Востаннє відкрита акція проти перебування донецького клубу у Львові відбулась восени 2014 року, коли на матчі Ліги чемпіонів «Шахтар»-БАТЕ вивісили банер «Геть зі Львова!».
Непорозуміння між місцевими вболівальниками і донецьким клубом також відбулось навесні 2015 року, коли у півфіналі Кубка України львів'яни вболівали за «Дніпро» Мирона Маркевича і проти «Шахтаря». Тоді деякі гравці донецького клубу висловилибажання більше ніколи не грати у Львові.
Впродовж останніх двох сезонів гучних інцидентів та акцій проти «Шахтаря» у Львові не відбувалось.
На платформі Blogger.