Header Ads

 Борис Болотов

На Тернопільщині екс-директор училища, який катував дітей, поновився на посаді та відсудив 100 тисяч гривень

Екс-директор Тернопільського училища ресторанного сервісу та торгівлі Андрій Каплун, відомий скандальним методом виховання дітей, поновився на посаді та відсудив майже 100 тисяч гривень за вимушені прогули. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на"20 хвилин".
Апеляційний суд вирішив, що педагога було звільнено не за тією статтею. Про таке рішення стало відомо 2 вересня. З даною аргументацією Апеляційний скасував рішення суду першої інстанції. У поясненні суду йдеться, що причиною звільнення вказали статтю кодексу законів про працю "за порушення законодавства", а мали б звільнити за статтею "аморальний вчинок".
У суді наголосили, що представники Міносвіти не відвідували засідань, а в матеріалах справи є листи батьків, які не проти, щоб їхніх дітей виховували подібними методами. Заступник начальника управління освіти Тернопільської обладміністрації Ганна Зварич розповіла, що їхній представник був на всіх засіданнях, крім останнього.
Але управління виступає у справі лише третьою стороною, оскільки позивався Каплун до Міносвіти. Управління освіти вже надіслало листи в Міносвіти з копіями рішення суду та зі зверненням щодо необхідності подання касаційної скарги на рішення Апеляційного суду. Крім того, надіслали ще один лист, у якому зазначили, що контракт у Міносвіти з Каплуном закінчився 1 вересня, і щоб вони "не забули розірвати його".
Директора училища звільнили на початку лютого 2016-го року. Напередодні звільнення кадрова комісія Міносвіти визнала його методи виховання непедагогічними і розірвала з ним контракт.
Керівник із 20-річним стажем Андрій Каплун привселюдно ганьбив п'ятнадцятирічних учнів, примушуючи їх просити вибачення на колінах. У такий спосіб доктор педагогічних наук боровся із палінням. Поліція відкривала стосовно директора училища кримінальне провадження за статтею "Катування", санкції якої передбачають термін ув'язнення до п'яти років.
На платформі Blogger.