Header Ads

 Борис Болотов

"Я з багатьма її заявами не згоден. Але я на 99 % упевнений, що вона - не ворог України... Просто має свої погляди", - Ярош про Савченко

Колишній лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош познайомився з Надією Савченко під час Революції Гідності в Києві. Вона кілька разів приходила на п'ятий поверх Будинку профспілок, де спілкувалася з активістами. Після її повернення з полону в Росії вони зустрілися у Верховній Раді. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Диалог.


Уже в Парламенті Савченко зізналася, що хотіла б побувати в зоні АТО, і тоді Дмитро Ярош забезпечив її безпеку і організував зустріч з ЗСУ. "Я з багатьма її заявами не згоден. Тоді говорив їй про це. Але я на 99 відсотків упевнений, що вона - не ворог України... Просто має свої погляди на життя і на те, що і як має відбуватися ", - прокоментував скандальні заяви Савченко Ярош.

При цьому він зазначив, що обговорював з нею питання видачі Заходом зброї для України і її протест проти цього. "Я намагався їй пояснити своє бачення. Але у неї воно своє. Кожна жінка має на це право", - сказав Ярош. Заяву Савченко про прямі переговори з сепаратистами Ярош вважає недоречною, але навів приклад, коли Ізраїлю, який не має діалогу з терористами, вдалося обміняти сотні полонених на одного свого капрала.

"Тобто вона повинна працювати чітко як парламентер по звільненню полонених", - уклав Ярош. Відзначимо, Ярош впевнений, що після деокупації "ЛДНР" Київ повинен позбавити громадянства тих українців, які активно підтримують сепаратистів і антиукраїнські ідеї. Також парламентарій упевнений, що звільнення захоплених територій можливо лише дипломатичним шляхом при потужній військовій кампанії.
На платформі Blogger.