Header Ads

 Борис Болотов

Голка зі СНІДОМ: Київ в паніці від нового виду тероризму (відео)


Інтернетом активно ширяться повідомлення про те, що в столиці розкидані голки, заражені СНІДом. Однак, за словами лікарів, боятися нема чого, бо вірус СНІДу на голці живе не більше 20 хвилин. "Набагато страшніший вірус гепатиту. В певних умовах він може жити упродовж тижня, це досить стійкий вірус",- розповідає заступник головного лікаря приватної клініки Ангеліна Мороз. "Надзвичайним новинам" вдалося в соцмережах вийти на слід тих, хто начебто бачив усе на власні очі, передають Патріоти України.

Виявилося, що авторка повідомлення насправді живе у Москві й жодного відношення до Києва не має. Ті ж, хто ширить паніку в Україні, не мають жодних підтверджень. У Київському метрополітені заспокоюють: там нічого подібного не було. А на фотографіях, як виявилося, взагалі не українське метро.
"Це неправда. На фото не київський метрополітен. Ми просимо людей перед тим, як поширювати таку інформацію, просто її перевірити",- каже радник керівника Київського метрополітену Наталія Махогон.

Кому і для чого потрібно було поширювати паніку, невідомо. Натомість медики радять не боятися і за необхідності одразу звертатися по допомогу.
На платформі Blogger.