Header Ads

 Борис Болотов

Неминуче: Лещенко заявив, що наступна Рада легалізує одностатеві шлюби


Народний депутат Сергій Лещенко впевнений, що наступне скликання Верховної Ради ухвалить закон про легалізацію в Україні одностатевих шлюбів. Про це він розповів в інтерв'ю "Reed".
У той же час він допускає, що це може відбутися в наступному році. "Звичайно, в Україні це відбудеться. Питання тільки в тому, коли. Це може стати однією з умов інтеграції України в Європейський союз і стане поштовхом для більшого обговорення теми. Чи це буде в 2017 році? Не знаю. Можливо, нинішня Рада так і не прийме цей закон, але наступна — точно. Якщо, звичайно, збережеться орієнтація на Європейський союз", - сказав Лещенко.
Тему заборон аборту Лещенко взагалі не вважає приводом для обговорення. "Заборона абортів в сучасному світі навіть не є приводом для обговорення, це пережиток минулого століття. Тут навіть не можна дискутувати", - зазначив нардеп.
Також він вважає неминучим легалізацію в Україні легких наркотиків. "У світі відбувається декриміналізація легких наркотиків. Це неминуче буде і в Україні, але суспільство поки не готове це визнати. Я б на нинішньому етапі не підтримав таке питання, але виступав би за те, щоб об'єктом покарання були виробники та розповсюджувачі, а не споживачі. Європейські країни зрозуміли, що основну загрозу несуть важкі наркотики. Там і оборот грошей більший, і соціальні наслідки серйозніші, тому поступово відмовилися від боротьби з марихуаною, наприклад", - сказав Лещенко.
Раніше повідомлялося, що Кабмін в 2017 року представить законопроект про легалізацію громадських одностатевих шлюбів.
На платформі Blogger.