Header Ads

 Борис Болотов

На заздрість скрепам: Турчинов заявив, що Україна має одну з найпотужніших бронетанкових шкіл у світі

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов привітав 11 вересня воїнів-танкістів зі святом і наголосив, що потужні, ефективно діючі танкові підрозділи є запорукою перемоги в сучасних сухопутних боях, повідомляють Патріоти України.

"Україна має одну з найпотужніших бронетанкових шкіл у світі, а вітчизняні танки - серед найкращих", - наголосив секретар РНБО.

Турчинов також додав, що його перша військова спеціальність - командир танкового взводу, "тому я добре розумію, що означає бути танкістом, яка це важка та небезпечна праця".

"Наші мужні танкісти, щодня ризикуючи життям, захищають рідну країну. Україна пишається численними подвигами, мужністю та непохитністю воїнів-танкістів! Пам’ятаємо тих, хто не повернувся з поля бою, пожертвувавши своїм життям заради Батьківщини. Вічна пам’ять та шана!" - зазначив він.

Секретар РНБО побажав всім екіпажам бойових машин незламного здоров’я та оптимізму, завжди перемагати ворога.

"... Разом ми зупинили агресора, разом і звільнимо всі тимчасово окуповані території! Зі святом, друзі! Нехай Господь береже вас, ваші родини та нашу Україну!" - резюмував О.Турчинов.
На платформі Blogger.