Header Ads

 Борис Болотов

"У 90-х вони вбивали людей, а зараз вони вбивають Одесу" - Саакашвілі розлютився на Труханова після знищення дачі Докса в Аркадії (відео)


Голова Одещини Міхеїл Саакашвілі прибув на територію, де була зруйнована архітектурна пам'ятка міста Одеси - дача Докса. Про це пише Depo.Одеса, інформують Патріоти України.
"Сьогодні ці бандити, дізнавшись, що ми зупинили будівництво, прийшли і зухвало знищили останню велику історичну будівлю в Аркадії, один з найкращих пам'ятників України" - заявив Саакашвілі.
Крім того, голова Одеської ОДА назвав мера Одеси Геннадія Труханова бандитом великого масштабу.
"Я хочу сказати, що Труханов - це звичайний кримінал та бандит, але великого масштабу. Це Ангерт, Галатерник, весь цей "ворсовєт". Це вбивці з 90-х, вони відрізали пальці, вбивали людей, а зараз вони вбивають Одесу, вони вбивають будівлі, вони руйнують велике історичне місто України. Труханов- це злочинець і вбивця. У цьому випадку він - вбивця міста. Він представляє кримінальний синдикат", - заявив Саакашвілі.
Також Саакашвілі закликав і президента України Петра Порошенка звернути увагу на таке безправ'я.

"Я хочу сказати президенту Порошенко, що вистачить закривати на це очі! Президент країни, я переконаний, контролювати це і не дозволяти, щоб його найближче оточення покривало подібні випадки і ці руїни", - зазначив Саакашвілі.
На платформі Blogger.