Header Ads

 Борис Болотов

"Для мене це не було особливо складним": Стало відомо, яке майно задекларував Гройсман


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман задекларував 2 квартири, 2 будинки і 4 земельні ділянки. Відповідний документ розміщений в Єдиному державному реєстрідекларацій, передають Патріоти України.
Одна задекларована Гройсманом квартира знаходиться в Вінниці, а ще одна в Києві. Дві земельні ділянки загальною площею близько 3000 кв.м знаходяться в Вінницькій області, решта дві ділянки знаходяться в самій Вінниці. Загальна площа вінницьких ділянок близько 6 тис. кв.м. Гройсман є власником двох будинків (534 кв.м. і 461,1 кв.м) під Вінницею.
Крім того, прем'єр володіє трьома магазинами і двома вбудовано-прибудованими приміщеннями в Вінниці. Серед "цінного рухомого майна" Гройсман зазначив 20 годинників і ювелірних виробів. Зокрема, сам прем'єр є власником 12 пар годинників, при цьому його дружині належать 8 ювелірних виробів. Їздить Гройсман на Range Rover, а його дружина на Volkswagen Touareg.
Грошові активи прем'єра складають готівкою 460 тис. євро, 870 тис. доларів і 2 млн. 380 тис. гривень. При цьому грошові заощадження його дружини становлять 372 тис. доларів і 1 млн 600 тис. гривень. На банківських рахунках сім'ї прем'єра перебувають близько 23,5 млн гривень і близько 16 тис. євро.
На своїй сторінці в Facebook прем'єр зазначив, що в основному, все майно він придбав до 2006 року, до приходу до влади, коли займався підприємницькою діяльністю. "Власне, це майно і мої корпоративні права приносили протягом багатьох років мені і моїй родині основний прибуток. Разом з доходами від підприємницької діяльності моєї дружини - від мільйона гривень щорічно", - написав Гройсман.
Що стосується цінного рухомого майна, прем'єр повідомив, що задекларував "кілька пар годинників", які були куплені ним в різний час для нього і дружини. Додавши при цьому, що ніяких "особливих предметів розкоші" в його родині ніколи не було.
На платформі Blogger.