Header Ads

 Борис Болотов

Супутник зняв аномалію над Бермудським трикутникомНад Бермудським трикутником присутні хмари, в яких є таємничі шестигранні форми.
Пояснень подібного явища метеорологи дати не можуть, пише VistaNews.
Бермудським трикутником названа акваторія в Атлантиці, що має площу близько 500 тисяч квадратних кілометрів. Вона розташована між островами Бермуд і Пуерто-Ріко, а також узбережжям Флориди. Це місце вважається містично небезпечним, де з постійною регулярністю таємниче зникають кораблі й авіалайнери.
Пише znaj.ua
Першим увагу на шестигранні хмари звернув метеоролог з Колорадо Стів Міллер, який ретельно вивчив отримані з космосу знімки. Вчені з'ясували, що швидкість вітру над розташованими в покриві хмар шестигранниками може досягати 280 кілометрів, а в окремі моменти повітряний потік може через шестигранні форми падати зверху вниз. У таких випадках вплив повітряних мас викликає обурення водяної поверхні на висоту до 15 метрів.
Шестигранні хмари висять над Бермудським трикутником не завжди. Однак, звідки вони з'являються, і що є їх причиною точно не встановлено. Але нищівною дією своїх повітряних потоків вони цілком можуть потопити кораблі і скинути в воду літак, який потрапив в зону цього явища.
На платформі Blogger.