Header Ads

 Борис Болотов

"Пішов воювати добровольцем…Він був воїном. Воїном і загинув", - захисники Кримського розповіли про те як викрили російську ДРГ, шалену стрілянину та втрату побратима (відео)


У неділю, 2 жовтня, терористи понад чотири години гатили з мінометів по українських армійцях на Луганщині після того, як сили ЗСУ виявили ворожу диверсійну групу. Під час цих обстрілів загинув військовослужбовець, з сумом повідомляють Патріоти України.
Військові стверджують, що тиша на опорному пункті у Кримському зберігалася понад півроку. Однак за розкриттям ДРГ стався масштабний обстріл.
"Вийшли з командиром взводу і командиром відділення буквально метрів на 30 вперед, подивитись, що можна зробити, щоб був огляд. Постріл. Я у свою чергу дав відповідь одразу… Була група. Вони не очікували, що так швидко реакція піде їм у відповідь", – сказав військовий "Кеп".
Саме після автоматної черги армійців бойовики оскаженіли. Почався прицільний обстріл українських позицій з великокаліберних мінометів. За чотири години бойовики випустили у напрямку українських позицій понад сотню мін калібру 82 мм і з десяток – 120 мм.
"Знайшли воронку від СПГ. Осколково-фугасний… Усе тут шматками (снарядів) розворотили", – додав військовослужбовець ЗСУ з позивним "Жовтень".
Як стало відомо, під час обстрілу загинув 24-річний командир взводу Мирослав Мисла. Днями він збирався у відпустку.
"Пішов воювати добровольцем…Він був воїном. Воїном і загинув", - сказав боєць "Кеп".
Як повідомили армійці, крім опорного пункту неподалік Кримського, найманці накрили з мінометів і сіру зону, де на той час залишалася диверсійна група.
"Навпроти нас стоять, так би мовити, як їх називають, "донские казаки". Вони не є професіоналами, вони є добровольцями-аматорами. І вони не змогли б піти. Вони б не змогли провернути таку акцію. Швидше за все, це були військовослужбовці Російської Федерації, але чому їх не пошкодували, я сам відповідь на це запитання дати не можу", – повідомляє "Жовтень".
На платформі Blogger.