Header Ads

 Борис Болотов

“Вибачтесь перед Україною за Голодомор!”, – блогери відповіли на заяву президента Ізраїлю

У мережі обурені заявами президента Ізраїлю, який назвав українців винними у Холокості. Президенту Єврейської держави нагадали, хто був провідником людожерської політики Кремля у страшні 1930-ті роки на українських теренах


У мережі обурені заявами президента Ізраїлю, який назвав українців винними у Холокості. Любителю кремлівських міфів та порсатись в минулому у пошуках ворогів, нагадали руками якого ката вершився геноцид над українським народом. Соломон Мазон, єврей по національності, став тим “демоном”, котрий організовував винищення мільйонів селян (група “Патріоти України – єднаймося”).

“Ау, де той Ізраїльський “Шлемазл” ? Якщо, ще не випровадили до Борисполя – нехай падлюка вибачиться за своє єврейство, що організовувало в Україні Голодомор !!!

Соломон Мазон нац. Еврей — глава Экономического управления ГНУ УССР в 1932-1933 организатор голодомора в Украине”, – пише Георгій Король.

“Сказал не я, но справедливо: “Президент держави Ізраїль так і не побачив нової України, про яку говорив. А тому питань до нього не має. Але є прохання до українських євреїв. Переконайте пана президента , що читати московські газети і дивитися росТБ не просто шкідливо, але й непристойно.»”, “Святі євреї,святі поляки,святі мотороли-всім Україна завинила. А хто ж захистить наш бідний народ,що віками кров”ю вмивається від цих “святих”?“, – пишуть коментатори.
На платформі Blogger.