Header Ads

 Борис Болотов

"Наша відповідь буде жорсткою": Німеччина обіцяє захистити членів НАТО від Росії та почати бойові дії


Німеччина жорстко відповість на будь-яку спробу нападу на країну-члена НАТО. Про це заявив глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр, передають 
Патріоти України з посиланням на Reuters.
Під час засідання Парламентської асамблеї Ради Європи в Страсбурзі депутат-консерватор, член британської делегації Марк Прітчард задав Штайнмайеру питання: якою буде реакція Берліна в тому випадку, якщо один з членів НАТО піддасться агресії? Як приклад країни-агресора Прітчард привів Росію, вказавши, що, згідно з п'ятим пункту статуту альянсу, ФРН доведеться почати бойові дії проти Москви.
«Я відповім вам дуже коротко: наша відповідь буде жорсткою», - заявив Штайнмайер. Відносини Росія - НАТО зараз далекі від ідеальних. У липні 2016 року у саміті альянсу в Варшаві було прийнято рішення про розміщення чотирьох додаткових багатонаціональних батальйонів в Прибалтиці. Солдат в Латвію направить Канада, в Литву - Німеччина, в Естонію - Великобританія, а в Польщу - США. Контингент американських військовослужбовців в Польщі складуть солдати 2-го кавалерійського полку США, дислокованого на базі в німецькому місті Фільзек. Їх прибуття очікується в квітні 2017 року, повністю контингент повинен бути розгорнутий в травні.
На платформі Blogger.