Header Ads

 Борис Болотов

Бої за участю Порошенко: розкрилися неймовірні дані

Президент України Петро Порошенко розповів про те, як приймав участь в бойових діях в роки служби у радянській армії.
Про це він сказав у ході зустрічі зі студентами-істориками, фрагмент якої опублікований на YouTube.

Відповідаючи на зауваження одного з студентів про те, що крім військових психологів, можливо, треба готувати і військових істориків, Порошенко зазначив, що зараз не вистачає військових психологів, додавши, що ними можуть бути не тільки випускники психології.
"Вам раджу піти у військкомат після закінчення і рік провести в АТО. Ось я провів два роки в радянській армії, і в тому числі брав участь у бойових діях. Був призваний з другого курсу. А через два роки повернувся на третій. Був призваний в 1984 році, а вернувся в 1986 році. Можу сказати, що після армії це зовсім інше сприйняття світу. Зовсім інше. Формує людину", - сказав президент.
У той же час на сторінці "Телебачення Торонто" в Facebook відзначили, що Порошенко сказав неправду щодо своєї участі в бойових діях.
"Студентам-історикам розповідати такі речі досить ризиковано, адже хто, як не вони, мають знати, що у 1984-86 роках у російському Ахтубінску на кордоні з Казахстаном ( де, як пишуть ЗМІ, Порошенко служив у ППО), а згодом у Києві (куди його перевели), ніяких бойових дій не відбувалося. З іншого боку, Порошенкові видніше, це ж він особисто брав участь у тих боях, а не якісь студенти-історики", - зазначили в соцмережі.
На платформі Blogger.