Header Ads

 Борис Болотов

Скандал у футбольному середовищі України: Відомий патріот та волонтер Роман Зозуля відповів циніку та невдасі Віктору Леоненку

Футболіст збірної України Роман Зозуля 8 жовтня жорстко відреагував на критику з боку колишнього футболіста збірної, а нині футбольного експерта Віктора Леоненка. Про це Зозуля написав у своєму Fаcebook, передають Патріоти України.
Зокрема, 7 жовтня Леоненко в коментарі для видання footboom.com, коментуючи результат гри України з Туреччиною, яка закінчилася з рахунком 2:2, розкритикував рішення головного тренера збірної Андрія Шевченка випустити на заміну Зозулю. За словами Леоненка, Зозуля вже не футболіст, а швидше волонтер АТО.

У свою чергу Зозуля 8 жовтня назвав Леоненка гнилою людиною, клоуном і нікчемою, а також закликав його не порівнювати футбол з АТО.
"Витя, прочитал твое интервью и понял, что ты все же гнилой человек.
Не сравнивай футбол и АТО. Ты даже не имеешь представления, что там происходит и как живут люди на временно оккупированных территориях. Очень бы хотелось, чтобы ты побывал там и все увидел своими глазами. Пока наши воины гибнут, защищая целостность Украины, ты сидишь ровно на жопе и треплешь языком. Хотя, это единственное что ты умеешь в этой жизни. Благодаря нашей армии и добровольцам, ты имеешь возможность спать в своей постеле, жрать в ресторанах и рассказывать какой ты "великий" футболист." - пише Зозуля.
"Только вот тут появляется вопрос... чего же ты, такой "великий", кроме как нести чушь на тв и пить, ничего больше не можешь? Я рад, что работа клоуна у нас на тв приносит тебе заработок, но над тобой же смеется вся Украина? Не рассказывай мне, как мне нужно играть и где.
Да, в свое время ты забивал много, молодец, но в сборной проявить себя не смог! Не достиг и не помог! Так что твои советы не нужны никому! Сходи в магазин, купи пива и разговаривай с телевизором! Так всем будет проще. Витя, ты не человек, не личность- ты никто. Интересно, а военкомат присмотрится к Вите?)" - підсумував футболіст, опублікувавши наступну світлину:

На допис Зозулі активно відгукнулися користувачі мережі:


Зозулю, крім інших, підтримали популярний український блогер Роман Синіцин, а також одіозний нардеп-забіяка Володимир Парасюк.