Header Ads

 Борис Болотов

"Тітушки" і блокування інтернету: Стало відомо, як хочуть боротися з протестами 15 листопада


Силові відомства України готуються до ймовірних акцій протесту у країні. На базі РНБО створено штаб для реагування на сплеск мітингової активності. Про це повідомляють джерела 
Корреспондент.net, близькі до оргструктур штабу. Серед заходів, що плануються - розгін акцій протесту і введення воєнного стану у Києві, якщо ситуація перейде у стадію силового протистояння. Новину передають Патріоти України.
Штаб очолив секретар РНБО Олександр Турчинов. За даними джерел, до структури також увійшли міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генпрокурор Юрій Луценко, глава Генштабу Віктор Муженко, представники СБУ і розвідки, а також нардеп Сергій Пашинський. Перша нарада штабу відбулася у неділю на Банковій. Вже ухвалено кілька рішень.
Поліції наказали не допускати до столиці транспорту з протестувальниками, владі Києва і силовим структурам - будь-яким чином не дати встановити апаратуру і намети на Майдані. Мерія повинна для цього домогтися через суд заборони на проведення масових акцій у центрі столиці.
Нардепам від коаліційних фракцій (БПП і Народний фронт) запропонували організувати зі спортсменів і співробітників приватних охоронних структур загони на зразок "тітушок", які допоможуть силовикам розігнати акції, якщо це буде потрібно.
Розвідці та СБУ доручили оприлюднення інформації про "російський слід" у майбутніх протестах. Також доручено опрацювати питання відключення ТБ і блокування інтернет-сайтів. Якщо ці заходи не дадуть ефекту й акції протесту наберуть масштабного характеру з блокадою адмінбудівель, силовики отримають наказ на розгін акцій протесту та арешт їхніх керівників. Для цього планують задіяти частини Нацгвардії, ЗСУ і спецпризначенців СБУ. У той же час є інформація, що немає "російського сліду" - протести влаштують сае наші громадяни, бійці, патріоти та просто мешканці.
Апарату РНБО на нараді вже доручили готувати проекти актів про введення воєнного стану та комендантського режиму у Києві, стверджують джерела.
Відзначмо, що найвірогіднішим приводом протестної активності називають "шок-платіжки", в яких вже з жовтня з'явилися нові ціни на тепло. Раніше Кабмін підняв їх на 75-90%. Так, опалення двокімнатної квартири тепер обійдеться приблизно у 1500 гривень при середній зарплаті у межах 5000 гривень.
Раніше влада кількома етапами підвищувала ціни на електрику, газ і холодну воду. Нагадаємо, що у Києві через підвищений рівень терористичної загрози плануєтьсяперекриття Хрещатика
На платформі Blogger.