Header Ads

 Борис Болотов

Одне пальто на 7 років, 4 кг макаронів, 220 яєць та 53 кг м'яса на рік - Кабмін затвердив структуру нового споживчого кошика


Кабінет міністрів України затвердив набір продуктів харчування, набір непродовольчих товарів та набір послуг для основних соціальних і демографічних груп населення. Відповідна постанова уряду №780 від 11 жовтня оприлюднена на його офіційному сайті 7 листопада, зазначають Патріоти України.
Урядом прийнято рішення про перегляд наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг для основних соціальних і демографічних груп населення. На основі цих показників визначається величина прожиткового мінімуму.
Зазначені набори визначені з урахуванням змін в соціально-демографічних характеристиках домогосподарств України, фактичної структури споживання, встановлених за висновком зацікавлених центральних органів виконавчої влади та соціальних партнерів.
Так, урядовим рішенням збільшені обсяги споживання деяких продуктів харчування (крупи, м'ясо, фрукти), збільшено кількість окремих товарних позицій в наборах непродовольчих товарів (одяг, взуття) і скорочені терміни їх використання. Переглянуті також набори предметів першої необхідності, санітарії та ліки, житлово-комунальних послуг і послуг зв'язку.
"Відповідно до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" сформовані набори харчування, непродовольчих товарів і послуг пройшли науково-громадську експертизу за участю Мінсоцполітики, Мінфіну, МОЗ, Мінекономрозвитку і Спільних представницьких органів профспілок і роботодавців", - сказано в повідомленні.
На платформі Blogger.