Header Ads

 Борис Болотов

Студенти чотирьох львівських вишів зійшлися «стінка на стінку»


Студенти львівських вишів зійшлися «стінка на стінку». Таким чином визначали наймайстерніших у вільній боротьбі. Спершу два місяці тривав відбір і у вирішальний етап пробилися представники чотирьох закладів: Університету фізкультури, «Львівської Політехніки», Академії сухопутних військ та Університету ветеринарної медицини. Кожна команда складалася із 8 представників.
Пише /zaxid.net
Це вже четвертий студентський турнір. Попередні рази трофей завойовувала «Львівська політехніка», однак цьогоріч їй довелось задовільнитися лише «бронзовими» нагородами.

А от за «золото» змагалися Університет фізичної культури і господар турніру – Університет ветеринарної медицини. У стартовій сутичці із рахунком 20:0 взяв верх Роман Джелеп і заробив перший пункт для «ветеринарів».
Борець розповів, як здолав опонента: «Пройшов в ноги на чотири бали, вкінці зробив прийом "млин" теж на чотири бали. І ще між тим два накати зробив».
Однією із найзапекліших стала сутичка Віталія Гурського і Андрія Блажейка. Труднощів суперникам додавало те, що у житті вони друзі та ще й тренуються в одному залі. Переміг бронзовий призер юніорського чемпіонату світу Віталій Гурський. Хлопець розповів: «Я знаю його найліпші ходи, а він мої. Я його читав його, він мене. Дуже важка схватка була. Але я на своїй території. Знав, що мушу йти до кінця і не маю права програти».
Відвідав турнір і чемпіон Європи, член національної збірної України із вільної боротьби Андрій Стадник. Спортсмен зазначив: «Популяризація у вишах є дуже важливою. Тому що селекція з навчальних закладів сьогодні в Україні є найпотужнішою. Усе починається з навчальних закладів, а закінчується спортом високих досягнень. Так, як це сталося зі мною».
Впевнену перемогу здобули «ветеринари», здолавши суперників із рахунком 7:1. Відтак цьогоріч вони найкращі борці у Львові.
На платформі Blogger.