Header Ads

 Борис Болотов

"Укроборонпром" перерахував фіктивній фірмі десятки мільйонів, - ЗМІ


ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" в 2015-2016 роках перерахувало 80 млн грн за нібито поставлене обладнання фірмі "Спецпроммеханізація", яку поліція вважає фіктивною. Про це стало відомо з ухвал Печерського районного суду м. Києва, куди слідчий звернувся з низкою клопотань в рамках досудового розслідування № 12015000000000474 від 07.08.2015 року, передають Патріоти України з посиланням на "Наші гроші".
Так, слідство виявило, що в 2015-2016 роках на рахунок ТОВ "Спецпроммеханізація" надійшли кошти від державного "Спецтехноекспорту" в сумі 80 млн грн. Гроші були заплачені за нібито поставлене обладнання.
З матеріалів суду відомо, що допитана як свідок керівник фірми сказала, що господарської діяльності не здійснювала і про використання банківського рахунку підприємства їй нічого не відомо. Вона пояснила, що стала керівником фірми за платню. Два засновники "Спецтехноекспорту" пояснили, що вони не мали печатки фірми і ніякої участі в її діяльності не брали. Також кожен з них був засновником ще 50 та 90 фірм. ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" входить до концерну "Укроборонпром". З березня 2016 року цю держфірму очолює Павло Барбул. Правоохоронці нині проводять декілька розслідувань щодо оборудок як "Спецтехноекспорту", так і інших підприємств "Укроборонпрому".
На платформі Blogger.