Header Ads

 Борис Болотов

"Я не боюся декларацій", - Парасюк пояснив, хто подарував йому "годинник від Святого Миколая"


Подарований "Святим Миколаєм" годинник, який народний депутат Володимир Парасюк вказав у своїй декларації, насправді дістався йому від сестри. Про це депутат розповів в коментарі виданню Гордон.
Пишуть patrioty.org.ua
"У нас в родині, скільки я себе пам'ятаю, завжди було традицією дарувати подарунки на Миколая. Ми - люди віруючі, ходимо до церкви. І всі чекають дня Святого Миколая. Що стосується запису в моїй декларації, то це дійсно правда. Годинник на свято Миколи мені подарувала сестра", - розповів Парасюк.
За словами депутата, він вказав "годинник від Святого Миколая", щоб показати, що він не боїться декларацій і йому нема чого приховувати. Також нардеп не розуміє ажіотажу навколо його годинника і вважає, що в Україні "нафталіново-комуністичне" ставлення до політики.
"Я не розумію, чому люди так скептично до цього поставилися. Наприклад, президент США Барак Обама взагалі дозволяє собі на виступах і прес-конференціях кидати мікрофон. А у нас нафталіново-комуністичне ставлення до політики. І його потрібно міняти. Потрібно брати приклад з Заходу, з того, як політики ставляться до якихось серйозних речей. Я дуже спокійний, коли мова йде про декларування доходів", - сказав він. Нагадаємо, нардеп Володимир Парасюк вказав у своїй електронній декларації годинник, який "приніс Святий Миколай".
На платформі Blogger.