Header Ads

 Борис Болотов

"Обещает концертов не затевать": Корольова через суд збирається отримати право на візити в Україну до рідні


Наташа Корольова буде оскаржувати заборону на в'їзд в Україну у суді. Про це вона повідомила виданню "Комсомольська правда в Україні", передають Патріоти України.
"Зараз ми з адвокатом готуємо ноту протесту, потрібно зробити довіреності і все перекласти. Я ж не можу в'їхати в країну, і справою буде займатися адвокат, який перебуває в Україні. Для мене це проблема - мене розділили з сім'єю без вагомих підстав. Під цим рішенням немає ніяких фактів. Те, що мені ставлять у провину (зйомки в Криму рік тому, - ред.), це ніяким чином документально ніде не зафіксовано, тому ми хочемо правомірним способом оскаржити цю річ", - сказала Корольова.
Її адвокат повідомив, що спочатку в суді він вимагатиме документи, на підставі яких Служба безпеки вирішила не пускати Корольову в Україну, а також надасть докази того, що вона не є причетною до сепаратизму.
"Окремий і дуже важливий пункт - надання доказів, що співачка не є причетною до сепаратизму. Що вона не виступала в "ДНР" і "ЛНР", не підписувала лист до президента РФ зі словами підтримки щодо захоплення Криму і початку агресії в Україні і ніколи не робила пропагандистських заяв чи заяв, в яких звучать посягання на територіальну цілісність і суверенітет України", - сказав адвокат.
Юрист також планує довести, що візити Корольової в Україну не будуть носити комерційний характер і буде робити упор на сімейне право, оскільки рідні Корольової живуть в Україні і вона хоче з ними бачитися. "Ми будемо доводити, що її візити в Україну не будуть переслідувати комерційні цілі - Наталя Корольова буде приїжджати сюди виключно в рамках возз'єднання сім'ї", - пояснив адвокат.
На платформі Blogger.