Header Ads

 Борис Болотов

"Моя мама намагається мене переконати, що бандерівці їдять дітей": Олександр Хацкевич про мамині поради і життя в Україні


Колишній півзахисник київського "Динамо", головний тренер збірної Білорусі Олександр Хацкевич розповів про свої політичні бесіди з мамою. Про це повідомляє портал"Прессбол", передають Патріоти України.
"Я кажу те, що думаю. Це моя точка зору. Чому я не можу її висловити? Чомусь наш білоруський менталітет працює в таких моментах інакше. Не знаю, чому так. Може, справа в цьому телевізорі? Все йде звідти. Коли приїжджаю до мами, прошу її першим ділом вимкнути телевізор. Тому що там весь час новини, якісь передачі: хто з ким щось зробив, все це розбирається. Кажу: "Мама, я приїхав, давай поговоримо про дітей", - сказав Хацкевич.
"Нещодавно от знову мама розповідала, як в Україні вкрали якусь дитину, про якогось міліціонера, який щось там створив у Донецьку, ДНР, ще десь. Запропонував відключити російські канали, встановити супутникову тарілку, налаштувати українські канали та поговорити про це через місяць. Думка зміниться", - стверджує тренер збірної Бедаруси.
Також колишній футболіст розповів про сімейну сварку з-за політичних поглядів. "Ми з мамою один раз, навіть, посварилися на цьому грунті. Сказав: "Не хочу, навіть, приходити. Тому що ти мене тут хочеш переконати, що в Україні всі бандерівці і їдять людей". Моїй родині там комфортно жити. Якщо б були якісь питання, то я, напевно, змінив місце проживання, так? Можливості є. На кінець можу сюди повернутися. Людина де живе? Там, де їй добре. Мені добре в Україні", - поділився футбольний тренер.
На платформі Blogger.