Header Ads

 Борис Болотов

Київський метрополітен напередодні колапсу: Росіяни відсудили 100 вагонів, допоміг український суддя

Вищий господарський суд України зобов'язав стягнути з комунального підприємства "Київський метрополітен" на користь ТОВ "Укррослізинг" 1,924 млрд гривень за поставлені 100 вагонів метро. Про це повідомив позафракційний народний депутат Юрій Левченко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
- Кілька годин тому Вищий господарський суд України виніс рішення, яким зобов'язав стягнути з комунального підприємства "Київський метрополітен" на користь ТОВ "Укррослізинг" 1 млрд 924 млн гривень за поставлені 100 вагонів метро. Ця сума складається з 478 млн основного боргу, 255 млн штрафів, ще 1 млрд 191 млн - коефіцієнт коригування відповідно до змін у валютному курсі, - написав депутат.
Представник метрополітену після винесення рішення зазначив, що київське метро може зупинитися вже завтра. Також були заарештовані рахунки метрополітену, а виконавча служба вже виконує рішення апеляційної інстанції. Нагадаємо, що ще рік тому Суд дозволив Київському метрополітену експлуатувати 100 орендованих вагонів компанії "Укррослізинг".
На платформі Blogger.