Header Ads

 Борис Болотов

Прокурор, який сів з кермо з 9-разовим перевищенням рівня алкоголю у крові, продовжує працювати, бо " цінний і кваліфікований працівник" (відео)

Військовий прокурор, який сів за кермо з 9-разовим перевищенням рівня алкоголю у крові, визнав свою провину в нетверезому водінні. Однак посадовець спростовує звинувачення в хуліганстві та опорі працівникам поліції, йдеться в сюжеті ТСН, інформують Патріоти України.
"Щодо пояснень Ярового, то він визнав, що він вживав спиртні напої після робочого дня і дійсно керував в стані алкогольного сп'яніння. Однак він не погоджується з твердженнями поліції про його негідну, грубу, хамську поведінку. Це буде предметом розслідування", - прокоментував ситуацію перший заступник військового прокурора Південного регіону України Валерій Кривонос.


Сам фігурант скандалу спілкуватися з журналістами відмовляється. Натомість і далі ходить на роботу. У прокуратурі пояснюють, що підстав для усунення з посади немає, бо скоєно не кримінальне, а лише адміністративне правопорушення. До того ж, він цінний і кваліфікований працівник, наголосили у відомстві.
Як повідомлялося, в Одесі за водіння в нетверезому стані затримано співробітника військової прокуратури Сергій Яровий. Поведінку підлеглого вже прокоментував головний військовий прокурор Анатолій Матіос. У соцмережах він написав, що за порушення Кодексу прокурорської етики та статутів працівник буде покараний згідно із законом - "П'яний за кермом гірший за мавпу".
На платформі Blogger.