Header Ads

 Борис Болотов

"Всі виборчі кампанії президента РФ якимось чином збігалися з терактами, досить подивитися статистику", - Ганапольський

Вибух у метро Санкт-Петербурга пов'язаний з недавніми антикорупційними мітингами, які прокотилися по Росії. Таку думку в своєму блозі на "Обозреватель" написав журналіст Матвій Ганапольський, передають Патріоти України.
"Я ні на що, звичайно, не натякаю, але всі виборчі кампанії Володимира Путіна якимось чином збігалися з терактами, досить подивитися статистику. То будинки вибухали, то метро вибухало. Словом, у пропагандиста Дмитра Кисельова на російському телебаченні є історична фраза - "Збіг? Не думаю". Але не будемо ні на що натякати. Будемо вважати, що Володимир Путін святіший за Папу Римського, ніякого відношення до терактів, які дивним чином збігаються з його президентською кампанією і виборами, де він може запропонувати населенню так звану консолідацію через вибори, що в цьому немає ніякого збігу обставин", - почав він.
За словами Ганапольского, те, що пропонують "послужливі сервільні всякі товариші з Державної Думи і Ради Федерації" (заступник голови комітету Держдуми з оборони Юрій Швиткін запропонував ввести мораторій на мітинги після теракту в метро Петербурга. - Ред.) - це пряме порушення конституції Російської Федерації, яка передбачає свободу мітингів, маніфестацій і зборів.
"Таким чином, побачивши один раз, що на вулицю вийшли люди (останні виступи молодіжні), які не схильні до путінської телевізійної пропаганди, побачивши, що вони хочуть чогось іншого замість сумної путінської вогкості - раптом відбувається теракт. І якимось дивним чином ув'язується терористична витівка - не важливо, хто її зробив: терорист-одинак або ФСБ - якимось чином вона ув'язується із правом будь-якого росіянина на мітинг, ходу та демонстрацію. Про що це говорить? Скажу словами Дмитра Кисельова - "Збіг? Не думаю", - підсумував журналіст.
На платформі Blogger.