Header Ads

 Борис Болотов

В Госпогранслужбе сообщили, что завершают обустройство «Стены» в Харьковской области

З середини 2015 року в рамках реалізації проекту «Стіна» Держприкордонслужба облаштувала більше 273 км протівотранспортние ровів, 47 км контрольно-слідових смуг, 83 км загороджувального паркану, 153 км рокадну доріг, заявив глава ДПСУ Віктор Назаренко.

пише /24news.org.ua

Державна прикордонна служба України (ДПСУ) завершує в Харківській області облаштування стіни на кордоном з РФ, сказав глава ДПСУ Віктор Назаренко в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна» .
«На сьогоднішній день ми завершуємо всі планові заходи в Харківській області, вже почали роботи в Сумській і Луганській областях», - зазначив він.
Назаренко нагадав, що проект «Стіна» розрахований на три роки. За його словами, з середини 2015 року ДПСУ облаштувала більше 273 км протівотранспортние ровів, 47 км контрольно-слідових смуг, 83 км загороджувального паркану, 153 км рокадну доріг.
Голова Держприкордонслужби підкреслив, що в 2017 році на будівництво споруд на кордоні з Росією в рамках проекту «Стіна» передбачено 200 млн грн, що становить 17% від запланованих коштів.
«На сьогоднішній день ми отримали близько 30 млн і використовуємо ці кошти для цього проекту. У 2015 році було виділено 400 млн, а це всього 40% від запланованого. З цим і пов'язуємо не надто швидке просування цього проекту. Але він все одно потрібен, ми його будемо реалізовувати », - додав Назаренко.
Він підкреслив, що проект є ефективним, так як на вже облаштованих ділянках кордону порушення зведені до нуля.
Реалізація проекту «Стіна», який представляє собою оборонну споруду на кордоні з Російською Федерацією, стартувала восени 2014 року. Проект  вартістю 8 млрд грн  планували завершити до 2018 року. Пізніше вартість «Стіни» зменшили в два рази, а кінцевий термін будівництва споруд  перенесли на 2020 рік .
21 липня 2016 року народний депутат від «Самопомочі» Олена Сотник, побувавши на будівництві стратегічного фортифікаційної споруди в Харківській області, зазначила, що  «рів з зелененький сіточкою і є та сама« Стіна » , яка нас повинна захистити від ворожих вторгнень з боку РФ» .
Ряд нардепів  направили депутатське звернення  до керівників НАБУ і антикорупційної прокуратури України з проханням дати оцінку діям Яценюка у зв'язку з будівництвом проекту «Стіна».
На платформі Blogger.