Header Ads

 Борис Болотов

"Зачем подставлять себя и подсовывать людям помойную бомжиху?": Саакашвілі запросив на ефір шахрайку, яка співпрацює з Медведчуком та зустрічається з Захарченком - Казанський (відео)

Колишній глава Одеської обласної державної адміністрації, телеведучий Міхеїл Саакашвілі запросив на свою передачу гостю, яка співпрацює з Віктором Медведчуком і регулярно їздить на окуповану територію. Про це заявив журналіст Денис Казанський на своєму сайті, передають Патріоти України.
"18 травня Міхеїл Саакашвілі, який з деяких пір працює телеведучим на телеканалі ZIK, запросив в ефір своєї програми "Інша Україна" шахрайку Надію Курамшину з Антрацита, яка працює на Медведчука і їздить на окуповану територію зустрічатися з Захарченком разом з іншою такою ж шахрайкою - Вікою Шиловою з Дніпра. Ось повне відео програми Саакашвілі. на 9:15 він дає виступити Курамшиній, яка заводить свою звичну платівку про те, як держава не займається звільненням полонених, не чує солдатських матерів тощо", - пише журналіст.

"Давати ефір шахрайці - це ницість і обман телеглядача. Так робити не можна. Тим більше, не може так чинити політик, який підкреслює свою особливу принципову позицію по відношенню до корупції і брехні", - переконаний Казанський.
"Я не знаю, чи сам Саакашвілі вибирав гостей чи хтось підставив його, підсунувши йому Курамшину. Але в будь-якому випадку він як ведучий повинен знати, хто приходить до нього на ефір. Знайти в мережі інформацію про те, хто така Курамшина, нескладно", - зазначив журналіст.
За його інформацією, 23 грудня 2015 року в Донецьку ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко зустрівся з представниками організації "Спілка матерів "Захист", серед яких були Надія Курамшина і Вікторія Шилова. Ця зустріч детально висвітлювалася в ЗМІ, підконтрольних сепаратистам.
У сюжеті Захарченко поставав перед глядачами в ролі такого собі солдата-правдоруба, що захищає рідне місто від української армії, а жінки слухали його слова, кивали і погоджувалися з очевидно абсурдним твердженням, що Україна веде на власній території окупаційну війну. Надія Курамшина в кадрі явно підтримувала Захарченка і визнавала правоту його доводів, а також лаяла Україну, покладаючи на неї відповідальність за те, що відбувається", - нагадав Казанський.

"На ефірі у Саакашвілі Курамшина каже, що її син воює на передовій в складі ЗСУ. Виходить, що поки її син сидить в окопі, вона їде до Захарченка в захоплений Донецьк і лає там власну дитину за те, що він обстрілює "мирний Донбас" , а також допомагає бойовикам знімати пропагандистський сюжет? Ви бачите в цьому логіку? Ви знаєте справжніх солдатських матерів, які вчиняють таким чином?" - пише він.
"Разом з Курамшиною тоді в Донецьку побувала Вікторія Шилова, яка абсолютно точно не є солдатською матір'ю. Це відома шахрайка, про яку в мережі є величезна кількість інформації. Навіть сепаратисти давно вже розкусили її і зрозуміли, що вона займається піаром і шахрайством", - підкреслив журналіст.
"Ось Курамшина і Шилова записують спільне відео за підсумками свого візиту в Донецьк. На відео Курамшина заявляє, що підписала з Вікою меморандум і вони домовилися діяти спільно. Вона каже, що в ході поїздки в Донецьк зустрілася з "хлопцями, які захищають Донецьку область" . Так-так, маються на увазі бойовики "ДНР", які "захищають" Донецьк від українських солдатів.
Ну, тобто від сина Курамшиної. Адже вона стверджує, що вона "солдатська матір". Крім того, Курамшина каже, що в її організацію "Спілка матерів "Захист" також входять матері, діти яких воюють в "таборі". Тобто на боці бойовиків "ДНР", - зазначив Казанський.

"А ось спільне відео Курамшиної і Шилової, записане в окупованому Донецьку оператором російського пропагандистського ресурсу "Ньюз-Фронт". Жінки підписані як "матері солдатів ЗСУ", хоча це неправда", - заявив він.

"Крім того, Курамшина бере участь в різних заходах, які організовує організація "Український вибір" Віктора Медведчука", - додав журналіст.
"Я, звичайно, розумію, що Міхеїл Саакашвілі політик і йому потрібно постійно критикувати своїх опонентів. Але користуватися при цьому послугами шахраїв і ворогів України - підло і неприпустимо. Тим більше, що це зовсім не обов'язково: є багато реальних приводів критикувати Порошенка.
Навіщо підставляти себе і підсовувати людям помийну бомжиху, якщо можна запросити в студію нормальних експертів і поговорити про тариф "Роттердам +", або про корупцію, або про злиту справу Юрія Бойка?" - пише Казанський.
На платформі Blogger.