Header Ads

 Борис Болотов

ЗНАЙШОВСЯ! Фото Ахметова на церемонії нагородження “Шахтаря” в Києві потрапили в мережу (ФОТО)

Президент “Шахтаря” Рінат Ахметов був присутній на церемонії нагородження клубу золотими медалями в Києві
Про це повідомляє Depo.Сектор.
Також Ахметов був нагороджений медаллю володаря Кубка України.
Нагадаємо, президент “Шахтаря” не відвідував матчі команди з травня 2014 року.
“Любі друзі! Мені дуже приємно сьогодні зустрітися з вами і привітати кожного з чемпіонством і Кубком, – сказав Ахметов. Перш за все я хочу висловити слова величезної подяки нашим футболістам за яскраву, красиву і чемпіонську гру – спасибі вам, хлопці!
Хочу сказати величезне спасибі вашим сім’ям, дружинам, дітям та батькам. Вони вас люблять, створюють теплий сімейний затишок, роблять вас щасливими. І завдяки цьому у нас золоті медалі.
Хочу сказати величезне спасибі тренерському штабу, на чолі якого стоїть Паулу Фонсека. Це молодий, амбітний і сильний тренер, який вміє і любить перемагати. А найголовніше – у нього прекрасні ідеї. Його команда завжди грає в яскравий, красивий і атакуючий футбол.
Сьогодні все у мене запитують: “Яке чемпіонство для вас найдорожче і найцінніше – перше чи на десяту!”. Хочу сказати, що за кожним чемпіонством стоїть величезна праця, переживання і страждання … І кожне додало мені сивого волосся.
Яке чемпіонство для мене найважливіше, якщо чесно? Буде одинадцятим. Наш клуб повинен дивитися тільки вперед, ставити перед собою самі амбітні цілі і досягати нових трофеїв для наших уболівальників. Спасибі вам”.
 

На платформі Blogger.