Header Ads

 Борис Болотов

ЛЯШКО налякав українців ХЛІБОМ ЗА 100 ГРИВЕНЬ

Перебуваючи з робочим візитом на півдні України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав сільськогосподарське підприємство «Надбузьке» у Великій Коренихі, що під Миколаєвом.
Політик оглянув вирощені сорти пшениці, цікавився, чи не пошкодили заморозки майбутній врожай та чим агрономи обробляють землю, – повідомляє прес-служба Радикальної партії.
«Якщо не виводити нові сорти рослин, в Україну завозитимуть із-за кордону генномодифікований посівний матеріал і по 100 гривень буханка хліба коштуватиме в магазині, тож потрібно вкладати гроші в селекцію, науку та дослідження, а для цього має бути державна підтримка», – переконаний народний депутат.
Крім того, переконаний Ляшко, потрібно не землю продавати, а продукцію, вирощену на українській землі.
«Для того, щоб поле годувало, потрібно поруч з ним встановити аграрну переробку, щоб продавати не зерно, а українські булочки і макарони», – акцентував увагу народний депутат.
Також політик відповів на всі запитання аграріїв.
Так, фермери розповіли парламентарію, що не можуть придбати нову техніку, бо занадто дорога, а кредити під такі відсотки – недосяжні для селян.
«Ми зараз добиваємося, щоб була державна програма компенсації вартості сільськогосподарської техніки, тоді і ви зможете обробляти землю та заробляти, і буде підтримка національного виробника, бо на українських полях їздитимуть українські трактори», – підсумував парламентар.
Нагадаємо, Радикальна партія пропонує визначити основою аграрного устрою держави фермерське господарство.
Разом із тим народний депутат вимагає від уряду запровадити програми підтримки села.
На платформі Blogger.