Header Ads

 Борис Болотов

Плювок в обличчя: Посол РФ в Ізраїлі заявив, що Росія не вважає ХАМАС і Хезболлу терористичними організаціями (відео)

"За нашим законодавством, терористичними кваліфікуються Верховним судом РФ за поданням Генпрокуратури РФ ті організації, які роблять терористичні акції на території РФ або за її межами, але проти інтересів Росії. Тобто, проти її об'єктів, посольств і представництв, громадян цілеспрямовано. Ви ставите на одну дошку, а це неправильно ", - заявив Шеїн. Про скандальну заяву посла розповідать Патріоти України.
Таке пояснення дипломата на своїй сторінці в Facebook розкритикував відомий російський блогер і журналіст Олександр Тверськой.
"Посол Росії в Ізраїлі розповідає про те, хто такі терористи. Терористи - це все, хто здійснює терористичні акти проти Росії або її громадян. А все решта - це не терористи. ХАМАС - це взагалі посли доброї волі. Наприклад, теракти в Європі - це теж не терористи зробили, за логікою цього кабана ", - написав він.

Як повідомлялося раніше, британський журналіст Гаррі Картрайта в брюссельському виданні EU Today написав, що Росія підтримує терористів, причетних до насильства в Європі, маючи на меті дестабілізувати ситуацію в ЄС, підірвати довіру, цінності і розділити європейське суспільство.
На платформі Blogger.