Header Ads

 Борис Болотов

Припинення війни і повернення окупованих територій не входить в приорітети української влади?: "Головне - вступ в НАТО," - Геращенко

Про це заявила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook, повідомляють 
Патріоти України.
"Зараз час не святкувати, а, навпаки, не розслаблятися. Ключові пріоритети, над чим ми зосередимося і за що будемо жорстко боротися і битися: це - повна імплементація Угоди про асоціацію, включно з адаптацією законодавства і впровадження стандартів НАТО в оборонному і безпековому секторі, в сфері захисту прав людини і екології. Це - дуже марудна робота, вона не є цікавою для ЗМІ, на цьому не зробиш скандалів чи піару, але саме це і є ті маркери, які реально дозволять нам стати членами НАТО і ЄС. Причому НАТО є пріоритетом", - написала вона.
За словами Геращенко, членство в НАТО - це мета. Але, наголосила вона, так само, як і з безвізовим режимом, це не мрія, а план змін країни.
"І він так само слугуватиме серйозним аргументом і фактором для реінтеграції Криму і Донбасу. Бо там вже виросло молоде покоління, яке точно в ці дні ностальгує за свободою і знає, що європейська Україна краще, ніж "страна рабов", - зазначила Геращенко.
На платформі Blogger.