Header Ads

 Борис Болотов

БЛИСКАВКА! Детальна інформація про ДТП за участю президентського кортежу з коментарем поліції. ВІДЕО

Вчора було оприлюднено інформацію про те, що на шаленій швидкості кортеж Президента збив мотоцикліста, передає 24news.org.ua
" 11 Червня, під час свого візиту в Ужгород, Президент України Петро Порошенко потрапив в серйозне ДТП!
За попередньою інформацією відомо, що кортеж Президента грубо наплював на все ПДР і збив молодого хлопця, водія мотоцикла.
Очевидці кажуть, що ніхто з водіїв навіть не надумав зупинятися! Ні поліція (ред. Яка була на місці ДТП), ні сам Порошенко навіть не відреагували на дуже серйозне ДТП.
Повідомляється, що у потерпілого від свавілля Президента України дуже серйозні травми.
Ось що говорить очевидець, який надіслав нам на пошту відео:
«Гарант Конституції збив хлопця і навіть не надумав зупиниться! Громадянину України ніхто навіть скоріше не викликав! »
Ми звернулися за коментарем до закарпатських правоохоронців. Чекаємо відповіді!»- написано на сайті.
Інформація швидко розповсюдилася Інтернетом, тим більше, що запис супроводжувався відео. Нижче ви можете ознайомитися з відеофайлами. Факту аварії на відео, що важливо, не видно.
Відділ комунікації Закарпатської поліції прокоментував подію так:
«Повідомлення про автопригоду за участю Президента України, що начебто сталася на Закарпатті, цілком не відповідає дійсності. Візит глави держави пройшов без будь-який порушень громадського порядку.
Провокативну інформацію про ДТП, яка нібито сталася на об’їзній дорозі Ужгорода, поширив сьогодні ряд ЗМІ. У дійсності аварія трапилася вже після того, як кортеж Президента проїхав цією дорогою. Водій мотоцикла вчано не помітив “BMW” та вирішив екстренно загальмувати, внаслідок чого впав у кювет. Ніякого зіткнення не було, тим більше, з жодним із автомобілів кортежу», – йдеться у повідомленні.
На платформі Blogger.