Header Ads

 Борис Болотов

На кордоні з Росією утворили новий правоохоронний підрозділ

У Харківській області відкрили відділ прикордонної служби "Тополі" Харківського прикордонного загону

Як передає кореспондент Depo.Харків, в урочистостях з нагоди відкриття нового підрозділу взяли участь секретар РНБО Олександр Турчинов, голова МВС Арсен Аваков, голова Харківської ОДА Юлія Світлична.
Посадовці проінспектували інженерно-технічне облаштування кордону, ознайомилися зі службовими приміщеннями, оглянули матеріально-технічну базу підрозділу.
Під час урочистостей кільком прикордонникам вручили грамоти і подяки від Кабміну та Верховної Ради. Ключі від службового житла отримали вісім військовослужбовців загону прикордонної служби "Тополі".
Довідка Depo.Харків. На облаштування нового підрозділу прикордонної служби з держбюджету було виділено більше 13,5 млн грн, на встановлення лінійних споруд та відео-технічного спостереження – більше 621 млн грн, на облаштування опорного пункту на 60 осіб - близько 14 млн грн. Ділянка відповідальності підрозділу обладнана системою "Інтелектуальний кордон" - вздовж усієї ділянки встановлено відеокамери, дані з яких виводяться на центр управління службою. По всій ділянці облаштовано протитранспортний рів, загороджувальний паркан, рокадну дорогу.
На платформі Blogger.