Header Ads

 Борис Болотов

Що пишуть "мешканці "ЛНР" терористу Плотницькому: у мережу "злили" листи

У ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького є так звана "громадська приймальня", в яку можуть звернутись жителі окупованих територій для вирішення особистих питань. У мережу потрапили листи зі скаргами з пошти цієї "приймальні".
Про це повідомляє "Громадське".24tv.ua
Люди скаржаться бойовику Ігорю Плотницькому на відсутність води, світла та роботи. Також серед скарг є: відсутність відпустки, високі ціни на продукти, маленькі пенсії і зарплати.
А також дуже популярними серед мешканців окупованих територій є доноси – на колег з роботи, лікарів, сусідів, роботодавців.
В одному з доносів співробітниця лікарні в окупованому місті Лутугіне скаржиться, що лікарі не отримують премій через завгоспа, який є "противником існуючої влади".

Я не можу, боюся ходити пішки повз їхню частину на роботу. Можна якось надати роз'яснення, чому "військові", які нібито повинні нас захищати, ображають мене у власному будинку? І в який термін мені повинні відповісти в комендатурі на мою заяву?
Є й ті, хто скаржаться на самих бойовиків "ЛНР". Зокрема, часто пишуть про п'яних терористів, які б'ють людей, займаються мародерством, і попри це все залишаються непокараними.
– пише одна з жертв насильства після нападу бойовиків.
Окрім проблем трапляються і пропозиції. Зокрема, Плотницькому запропонували провести безкоштовний концерт товариства російських офіцерів "Честь Имею", або "молебень за мир". Або відкрити у Луганську завод з виготовлення вина і дитячих візків, або ж швейну фабрику.

"Пишу, напевно, даремно, тому що тільки по телевізору ви вмієте красиво говорити, а на справах мало що робите. Ви багато що робите для підприємців, ось тільки ніяк їх не зобов'язали платити людям зарплатню. Комунальні послуги народ платити повинен, а з яких, цікаво, грошей? Де їх взяти? Може кого пограбувати або як?", – пише у відчаї мешканка окупованої Успенки.Є люди, які навіть пишуть гнівні листи, критикуючи так звану "владу "ЛНР" та ватажка Ігоря Плотницького.
Пишуть бойовику і розлючені шахтарі, які через розбомблені або затоплені шахти зараз сидять без роботи та зарплати.
Я працівник шахти "Центросоюз" і від імені всіх робітників заявляю вам, що ми непотріб. Свердловськ голосував за незалежність, а таке відчуття, ніби незалежними сталі всі, окрім нас,
— пише шахтар з Свердловська.
Але на жоден з цих листів ніхто з "приймальні" терориста Плотницького відповіді не надіслав.
На платформі Blogger.