Header Ads

 Борис Болотов

Науковці зробили несподіване відкриття про сімейне життя

Вчені протягом тривалого часу намагаються визначити, як сімейне життя впливає на людей. Зокрема їх цікавить тривалість життя: скорочується воно чи ні.

Фахівці з Астонської медичної школи аналізували дані понад 900 тисяч пацієнтів. Було виявлено, що одружені живуть довше. Принаймні ті, хто хворів на діабет 2-го типу, гіпертонію та високий рівень холестерину.
Вчені пов'язують ці дані з тим, що в одружених людей є підтримка, і що вони не відчувають себе самотніми, коли стикаються зі своєю проблемою. Також зазначається, що друга половинка допомагає контролювати прийом ліків, а також морально підтримує, а це надзвичайно позитивно впливає на стан здоров'я.
Дослідження показало, що шлюб суттєво знижує рівень гормону стресу кортизолу, а також запобігає ризику передчасної смерті. Втім дослідження також довели, що самотність – не проблема. До прикладу, вчені зі Швейцарії за 16 років опитали 11 тисяч осіб. Було встановлено, що шлюб може також скоротити тривалість життя. Дослідження, проведене в Лондоні, показало, що ті, хто перебуває у шлюбі значно рідше стикаються з проблемами, пов'язаними зі станом здоров'я.
Загалом, різні дослідження свідчать про різне. Єдине, в чому всі науковці дійшли згоди – це те, що людина в шлюбі має бути щасливою. Якщо так є, то вона має шанси прожити значно довше.
На платформі Blogger.