Header Ads

 Борис Болотов

УВАГА! Ви маєте це знати! Запропоновано новий варіант вирішення проблеми розмитнення авто

Комітет з питань податкової та митної політики готує проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через Державний кордон України» (реєстраційний номер 4932).
«Дуже багато людей вважає, що достатньо було б прийняти норму про зниження акцизу для вживаних автомобілів, але не старше 2010 року. Зараз є такі пропозиції від народних депутатів. І саме винесення законопроекту 4932 стало тією точкою, коли ми почали обговорювати вже на серйозному рівні проблему і знаходити порозуміння. Від громадських активістів надійшли пропозиції до законопроекту, і вони будуть розглядатися», – повідомила, зокрема, голова Комітету, народний депутат України Ніна Южаніна.
Вона зазначила, що нещодавно набув чинності Указ Президента України, який пов’язаний з прийняттям невідкладних заходів щодо вступу в дію безвізового режиму.
«В цьому Указі є два пункти, які стосуються проблеми нерозмитнених автомобілів: вжиття заходів для невідкладного врегулювання ситуації, що склалася внаслідок митних норм при ввезенні автомобілів, і напрацювання таких змін, які б відповідали європейським вимогам та міжнародним угодам України. І це вже завдання уряду вирішити проблему нерозмитнених автомобілів комплексно», – заявила вона.
На платформі Blogger.