Header Ads

 Борис Болотов

Москва "дасть задній хід", якщо Київ буде діяти жорстко, - військовий експерт (відео)


Україна зможе змусити Росію вивести окупаційні війська з Донбасу в разі прийняття закону про юридичний статус окремих районів Донецької та Луганської областей. Київ уже має достатню підтримку Заходу, щоб зважитися на такі дії. Таку думку в ефірі "Обозреватель.LIVE" висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Він наголосив, що президент РФ Володимир Путін не дивлячись на свої імперські амбіції не готовий виступити "проти всього світу".

"Якби Україна зробила політичний крок і назвала війну війною, перше, що зробила б РФ - вона б тихенько вивела свої війська і сказала: "Ні, нас там немає. Вирішуйте питання", - заявив експерт.

"На Донбасі ми б змогли спокійно зайти, зачистити територію, поставити своїх прикордонників на кордон і відновити конституційний лад у цих районах (ОРДЛО). Росія не пішла б на конфронтацію з усім світом", - зазначив Жданов.

Москва "дасть задній хід", сказав він, якщо Київ буде діяти жорстко.

"Зробивши таку заяву, ми б поставили Росію перед фактом. Якщо їх там немає, ми виходимо на кордон і розбираємося (із внутрішніми питаннями). Проводимо АТО і зачищаємо бойовиків. Якщо вони (РФ. - Ред.) там є, тоді - озброєний конфлікт, війна й окуповані території", - пояснив експерт.
Жданов розвіяв побоювання противників військового положення, які стверджують, що "якщо війна, то завтра треба йти в атаку".

"Питання війни можна вирішувати не тільки силовим методом, а й дипломатичним шляхом у рамках вирішення збройного конфлікту", - додав він.
На платформі Blogger.