Header Ads

 Борис Болотов

Ну от, почалось! Українська поліція почала викликати на допити через лайки в Facebook

Українська поліція почала викликати на допити людей за лайки і репости в Facebook. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила волонтер Діана Макарова, пишуть Патріоти України.
За її словами, їй подзвонили з Шевченківського УП ГУ Нацполіції Києва і запросили дати свідчення з приводу розгрому скандальної виставки про Майдан художника Давида Чічкана, який стався в лютому.
Макарова зазначила, що не була на виставці, а лише лайкнула пост про її розгром, авторства ветерана АТО, громадського активіста Дмитра Резніченка.
"Я знаю точно, що я не одна, кому подзвонили з Шевченского РВВС міста Києва, вулиця Герцена, 9, кабінет 330, слідчий Воробйова, ім'я та по батькові не повідомила - викликаючи як свідків, які поставили лайк під постом", - написала вона, нагадавши, що приводом для виклику на допит, відповідно до закону, може бути лише повістка.
У свою чергу дружина Дмитра Резніченка, Вікторія, розповіла, що її також викликали на допит в поліцію через пост в соцмережі з приводу скандальної виставки.
За її словами, слідчі почали в агресивній формі розпитувати її, з якою метою вона писала в Facebook про лютневий інцидент.
"Врешті-решт, я написала, що відмовляюся давати свідчення відповідно до 63 статті Конституції, і пішла додому. І тричі плюнула на тих чортів, які понесли мене в ту богадільню. І більше не піду, мені там не сподобалося. Але дуже цікаво, що відбувається ", - додала вона.
У той же час коментатори в соцмережі почали завзято засуджувати дії правоохоронців, при цьому закликаючи активно лайкати пост, який і став причиною занепокоєння поліції.
На платформі Blogger.