Header Ads

 Борис Болотов

Головні новини 27 липня: майдан Саакашвілі та Савченко-"президент"

Українці обурилися та вийшли на протест через позбавлення громадянства України екс-очільника Одещини Міхеїла Саакашвілі. Народний депутат Надія Савченко вирішила балотуватись у президенти. Такими були головні новини 27 липня.

Майдан Саакашвілі

26 липня Саакашвілі мовчав і жодним чином не коментував дії Порошенка щодо позбавлення його громадянства України. Лише у Facebook він репостив висловлювання про нього лідерів думок. На ранок, 27 липня, політик таки записав відеозвернення. У ньому він запевнив, що для нього громадянство України – це не порожній звук, він збирається боротися за своє право повернутися в Україну.

При цьому прихильники Саакашвілі і просто люди, які проти свавілля влади зібралися у четвер на Майдані. Їх було кілька сотень, усе пройшло мирно.

Савченко-"президент"

Савченко збирається в президенти. 2,5 мільйони гривень, які треба для того, щоб стати кандидатом, вона збирається зібрати через фонд. Ми вже бачимо чергу охочих віддати свої гроші. Також Савченко має намір брати участь і у виборах до Ради.
За даними групи "Рейтинг" Савченко довіряють близько 10%. 78% не довіряють. Але її це аніскілечки не турбує. Савченко заявила, що соцопитування – це брехня, а що таке "Рейтинг" вона знати не знає.

Курйоз дня

Віталій Кличко знову потішив виборців. Так, за його словами столичний ринок, який був на станції метро "Лісова", ринком назвати важко – це "с**нь господня".
Фото дня
У Києві активістка руху Femen "розіп'яла" себе на пам'ятнику князю Володимиру. На грудях у активістки був напис "Putin Kills" (Путін вбиває).

Акція протесту Femen
На платформі Blogger.