Header Ads

 Борис Болотов

Головні новини 29 липня: Землетрус у Кривому Розі, розбився український літак у Африці

Вранці 29 липня в Кривому Розі стався землетрус магнітудою 4,1 бала, після злету з з острова Сан-Томе зазнав авіакатастрофи вантажний літак Ан-74 української авіакомпанії CAVOK Air, український льотчик Олександр Акопов, який працює пілотом на рейсах турецької компанії AtlasGlobal, отримав нагороду "За мужність". Такими були головні новини суботи, 29 липня.Пише 24tv.ua

Кривий Ріг струсонуло

Жителі Кривого Рогу відчували поштовхи близько 10 секунд. Зокрема, їх було відчутно в районі мікрорайонів Зарічний, Сурикова, 44-го кварталу, мікрорайону Гірницький, на ставках, Ювілейному, в Роковата та на Карачуні.
Деякі городяни стверджують, що перед тим, як почало трусити будинку, було чути вибух.
"Було зафіксовано підземні поштовхи магнітудою 4,1. Без негативних наслідків. З'ясувалося, що на шахті "Ювілейна "проводилися підземні вибухові роботи", – зауважив він у своєму Twitter.За словами віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка, причиною поштовхів були вибухові роботи на шахті.

1/2 Без негативних наслідків. Було з’ясовано що на шахті «Ювілейна» м. Кривий Ріг проводилися підземні вибухові роботи

Катастрофа українського літака в Африці

За інформацією заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, причиною аварії вантажного літака Ан-74 української авіакомпанії CAVOK Air на острові Сан-Томе стало потрапляння зграї птахів в один із двигунів.
"До одного з двигунів літака, що перебував під час зльоту та розгону на злітній смузі, потрапила зграя птахів. Екіпаж прийняв рішення припинити зліт. Однак втримати літак на злітно-посадковій смузі не вдалося. Літак вилетів за межі злітно-посадкової смуги та розбився", – зауважив посадовець.
Водночас він наголосив, що всі шість членів екіпажу залишилися живими. Натомість чотири з них зазнали легких тілесних ушкоджень, відтак усіх доправили до шпиталю для надання першої медичної допомоги. Опісля члени екіпажу повернулися до готелю.
Крім того, заступник міністра зазначив, надійшла інформація про те, що місцевими органами поліції було ухвалено рішення повернути їх до шпиталю для взяття аналізів на алко- та нарковмісні речовини.
"Екіпаж не потребує будь-якого додаткового лікування. Травм, які можуть загрожувати життю та здоров’ю у членів екіпажу немає. Наразі їхній стан – задовільний. Після взяття аналізів на алко- та нарковмісні речовини члени екіпажу повернуться до готелю. Далі вирішуватиметься питання про доставлення до України", – підкреслив чиновник.

Нагорода знайшла героя

29 липня президент України Петро Порошенко орденом "За мужність" нагородив українського льотчика Олександра Акопова, який в надзвичайних умовах зумів приземлити літак і за добу став національним героєм у Туреччині.
Іноземець знімав порно з неповнолітніми українкамиВ Указі підписаному Порошенком зазначається, що українця відзначено високою державною нагородою за мужність і самовідданість, які було проявлено під час виконання службового обов'язку, та високий професіоналізм.
На Миколаївщині правоохоронці затримали 47-річного іноземця, який знімав порно з неповнолітніми українками.
Чоловік наймав українок, як повнолітніх, так і тих, кому ще не виповнилось 18 років, та фотографував їх голими. За відверту фотосесію він платив дівчатам по 100 доларів. Голі знімки дівчат він розміщував на своєму сайті.
У його квартирі у Миколаєві правоохоронці виявили десятки дисків з порно-продукцією.
В Україні цей злочин карається від 7 до 12 років тюрми.
Порно, українки, неповнолітні
За фотосесію чоловік дівчатам платив 100 доларів
На платформі Blogger.