Header Ads

 Борис Болотов

Хіти тижня. Кришталева чистота: Співробітники 5-зіркових готелів розкрили секрети прання (фото)

Журналісти розповіли секрети прання, якими користуються співробітники пралень в готелях, щоб домогтися бездоганного вигляду речей, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Ідеальний варіант - завантажувати машину на 80%. Якщо перевантажити пральну машину білизною, вона не відпереться належним чином. Коли в барабані занадто мало речей, вони швидше прийдуть в непридатність через механічні впливи.
Температура води


Температура 40-60 градусів вважається оптимальною, щоб провести дезінфекцію і прибрати забруднення. Прання в холодній воді не дозволяє знищити бактерії і пилових кліщів на постільній білизні і рушниках, а гаряча вода шкодить тканинам.
Засоби для прання


Замість кондиціонера, який накопичується і з часом робить рушники жорсткими, співробітники готелів використовують білий оцет. Додайте 100 мл при полосканні, щоб зробити білизну м'якою і уникнути слідів порошку.
Боротьба з плямами


  • Свіжі плями від жиру посипте замінником цукру або крохмалем, а потім просто виперіть річ.
  • Сліди томатного соку і соусу допоможе видалити препарат WD-40. Нанесіть його на пляму і залиште на 5-10 хвилин, а потім виперіть виріб у холодній воді.
  • Щоб відіпрати плями від поту з білих речей, використовуйте попереднє прання з будь-яким пральним засобом при температурі 40 ° С, а потім запустіть цикл прання з відбілювачем.

  • Якщо на годину замочити білизну у воді з сіллю (1 столова ложка на літр води), а потім випрати, ви зможете позбутися від плям кави та вина.
  • Сода допоможе прибрати жовтизну з білих речей і позбавить від неприємного запаху. Додайте половину мірної склянки соди до прального порошку або господарського мила і періть в гарячій воді.Сушка

Експерти рекомендують по можливості сушити білизну на відкритому повітрі під сонячними променями. Якщо змушені використовувати сушилку, покладіть в барабан тенісний м'яч, щоб зробити рушники пухнастими.
На платформі Blogger.