Header Ads

 Борис Болотов

Коли боротьба з корупцією в Україні принесе результати: Рецепт від американського політолога (відео)

Свою думку з цього приводу висловив американський політолог, директор неурядової організації For a free Ukraine Джейсон Смарт.

Коли в Україні з'являться європейські суди, тоді боротьба з корупцією принесе результати. Створення антикорупційного суду поліпшить життя всієї країни.

Таку думку в ефірі Обозреватель.LIVE висловив американський політолог, директор неурядової організації For a free Ukraine Джейсон Смарт.

За його словами, дуже важливим і складним питанням є боротьба з олігархами, які намагаються впливати "на всі сфери життя" в Україні - бізнес, політика, ЗМІ.

Експерт наголосив, що без реформування української системи правосуддя не обійтися.

"Краще за все, коли тут будуть європейські суди", - сказав політолог.

Смарт упевнений, що мало створити в Україні антикорупційний суд - потрібно, щоб він співпрацював із західною правоохоронною системою.

Потрібен "нейтральний антикорупційний суд, який працює із європейськими та американськими прокурорами. Щоб робота була зроблена на європейський стандарт, щоб не було корупції", - зазначив він.

"Тому що якщо буде такий суд, який буде працювати з європейцями, то ми будемо знати на 100%, що тут не буде хабарів і буде вестися робота по-чесному. Це був би найкращий крок для України", - додав політолог.
Джерело
На платформі Blogger.