Header Ads

 Борис Болотов

Будьмо обережні: Як не погладшати у відпустці

У вас, напевно, теж була така халепа. Тренуєшся весь рік, намагаєшся дотримуватися режиму харчування, перед морем вигадуєш інтенсивчик для схуднення... А за якийсь тиждень-два втрачені кілограми повертаютьсяПатріоти України передають авторську публікацію Уляни Депутовіч про підводні камені "відпускного харчування".
А все тому, що відпустка у нашій уяві постає часом, коли можна все й одразу. Мовляв, весь рік стараюся, працюю, тренуюся, не їм непотребу – пора відірватися.
Через такий відрив і наслідки можуть бути плачевними. Тому розкажу вам декілька правил, які допоможуть не приїхати додому милою засмаглою пампушкою.
Поставте собі ліміт на шкідливі продукти – одне морозиво в день у першій половині дня. Або одне тістечко на сніданок.
Контролюйте апетит. Не нападайте на all-inclusive. Коли бачите щось смачненьке, прислухайтесь до свого організму: чи хочете ви їсти? Голод і апетит – різні речі, пам’ятаєте? Якщо ви голодні – підіть пообідайте, якщо відчуваєте «гостру потребу тортика чи морозивка» – згадайте про свій ліміт. Вже їли? Отже, почекаємо до завтра.
Багато моїх знайомих дівчат кажуть, що на відпочинку їли хіба фрукти, а зайву вагу все одно привозять. Не робіть таких помилок. Фрукти – це теж прості вуглеводи, в яких купу непотрібного цукру. Тому їжте їх в міру.
Заповніть свій час. Будьте активними. Сходіть на розважальні програми, поїдьте на екскурсію, відвідайте танці. Нічогонеробіння – це круто, але якщо будете весь відпочинок лежати на пляжі і їсти, самі знаєте, до чого це приведе.
Пийте більше води. Це і корисно для організму у спеку, і шлунок на декілька хвилин заповнить. Менше хотітимете їсти.
Не зловживайте алкоголем. Це пусті калорії, які точно підуть в жир. Навіть при правильному харчуванні можете набрати декілька зайвих кіло, якщо будете ласувати коктейлями (а там і спирт, і цукор).
Бережіть своє здоров’я! І гарної відпустки!
Автор: Уляна ДЕПУТОВИЧ
На платформі Blogger.