Header Ads

 Борис Болотов

"Нє вінаватая я!": Нардеп-радикал заявив, що не надсилав в ДМСУ запит про позбавлення громадянства Саакашвілі

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий заявив, що не надсилав в Державну міграційну службу України запит про позбавлення громадянства екс-президента Грузії і колишнього глави Одеської облдержадміністрації Михайла Саакашвілі.
Про це він розповів в коментарі виданню INSIDER, передають Патріоти України.
Лозовий просив ГПУ повідомити, з яких причин в екстрадиції відмовили і в чому колишній глава Одеської області звинувачується.
Нардеп заявив виданню, що "не очікував такої реакції від ДМСУ". При цьому зазначив, що завжди був проти "приїжджих гастролерів" у владі.
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко у своєму Facebook назвав "безглуздою вигадкою" повідомлення про те, що Саакашвілі позбавили українського громадянства на підставі звернення Лозового. Він додав, що відповідь ГПУ на лист Лозового не надійшов до сих пір.
У прокуратурі виданню пояснили, що "нардеп звернувся за роз'ясненням щодо справ в Грузії і попросив надати інформацію йому і міграційній службі, що представники міжнародного департаменту ГПУ і зробили".
За Конституцією президент приймає рішення про втрату громадянства України на підставі висновків комісії з питань громадянства. Як повідомили джерела INSIDER, засідання проходило 26 липня.
В цей час Саакашвілі перебував в США і тепер навряд чи зможе повернутися в Україну. Відповідно до публікації, українська влада очікують, що Саакашвілі попросить політичного притулку в Штатах.
На платформі Blogger.