Header Ads

"В Іловайську терористи саджали дітей до 5-7 років на мотоцикл і, під'їхавши до наших солдат, обстрілювали їх, прикриваючись малечею", - боєць АТО



Під'їхавши на машині з дитиною в салоні, терористи могли почати обстрілювати наших військових.

"Що здивувало мене і бійців при сутичках з донбасянськими та російськими терористами - нелюдське і цинічне ставлення до дітей", - пише боєць полку "Азов" Сергій Вакула на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:
"Влітку 2014-го часто можна було бачити легкові машини із саморобними написами "Діти". Це не завжди рятувало, але часто могло уберегти шалені голови від обстрілу автівки, у якій перебували діти.
Однак, під час боїв російські та місцеві терористи почали використовувати ці машини для зав'язки бою, а нерідко, під'їхавши на такій машині з табличкою, а нерідко з дитиною в салоні, могли почати обстрілювати наших військових.
Скажімо, в Іловайську терористи саджали маленьких дітей до 5-7 років на мотоцикл, і під'їхавши до наших солдат, обстрілювали їх, прикриваючись малечею. Як оцінити цей "героїзм апалчєнцев", на вашу думку?"